Oferta pracy #4

zakres obowiązków:

kontrola formalno-rachunkowa dokumentów oraz ich ewidencja księgowa,
księgowanie i rozliczanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej,
sporządzanie dokumentów PK – polecenie księgowania,
rozliczenia z pracownikami (delegacje, zaliczki),
analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych, należności oraz zobowiązań,
wsparcie procesu zamknięcia miesiąca i roku obrotowego,
sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby firmy.

nasze wymagania:

wykształcenie wyższe
doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie wodociągowo-kanalizacyjnej
bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego (w tym w szczególności ustawy o podatku VAT i CIT),
samodzielność i sumienność w realizacji zadań,
bardzo dobra znajomość MS Excel,
umiejętność pracy zespołowej,
komunikatywność i wysoka kultura osobista,
znajomość programu księgowego UNISOFT będzie dodatkowym atutem.

dodatkowe wymagania:

mile widziane osoby mogące pełnić funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO)

oferujemy:

stały etat / umowa o pracę /
pełną wyzwań i rozwoju osobistego pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjny system wynagrodzeń ( wynagrodzenie stałe oraz nagrody)
pakiet socjalny
stabilność zatrudnienia - umowa o pracę;
pakiet medyczny,
przyjemna i koleżeńska atmosfera pracy,
system szkoleń.