Oferta pracy #2

zakres obowiązków:

kontrolę i nadzór procesów oczyszczania ścieków
prowadzenie gospodarki osadowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
kontrolę i weryfikację parametrów procesów technologicznych
prawidłową eksploatację obiektów oczyszczalni zgodnie z Instrukcją obsługi oraz obowiązującymi przepisami
prawidłową eksploatację urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczno ruchową i obowiązującymi przepisami
wykonywanie analiz ścieków oraz nadzór nad poborem prób ścieków i osadów przez akredytowane laboratorium
prowadzenie bieżącej dokumentacji pracy oczyszczalni oraz wykonywanie wymaganych raportów
kontrolę zużycia oraz zapewnienie dostaw wymaganych reagentów i materiałów niezbędnych do prawidłowej pracy oczyszczalni

masze wymagania:

wykształcenie techniczne minimum średnie,
znajomość technologii oczyszczania ścieków,
znajomość zasad gospodarowania odpadami (Ustawa o odpadach)
znajomość technik analizy laboratoryjnej składu ścieków
umiejętność obsługi komputera
umiejętność pracy w zespole
predyspozycje do pracy w warunkach trudnych: praca w zmiennych warunkach atmosferycznych, praca na wysokości (powyżej 3,5m)
oczekiwane doświadczenie zawodowe przy eksploatacji oczyszczalni ścieków (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych)
prawo jazdy kat. B

dodatkowym atutem będzie:

znajomość obsługi urządzeń maszyn i urządzeń
uprawnienia SEP do 1kV do dozoru i eksploatacji urządzeń elektrycznych

oferujemy:

stały etat / umowa o pracę /
stabilne i uczciwe warunki pracy
nowoczesne narzędzia pracy
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji